Başkandan

Değerli Meslektaşlarım;
 
       Bildiğiniz gibi Mayıs 2019 tarihinde  23.Olağan Genel Kurulumuz yapıldı. Seçim sonucunda Oda Kurulları  Üyeleri belirlenmiş oldu. Seçim sonucuna göre oylarınızla oluşan  tabloyu çizen siz değerli Meslektaşlarım;  bizlere birlikte çalışmaktan başka bir seçeneğin olmadığını söylemiş oldunuz. Bizlerde bu bağlamda iki haftalık görüşme trafiği sonucunda kurullarda ki görev dağılımlarımızı tamamlayarak sizlere hizmet görevimize ilk adımı atmış olduk.
 
     Yönetim  Kurulumuz ve  Oda Kurullarımız ile birlikte göreve başladığımız tarihten itibaren   Tüm Meslektaşlarımız için  elimizden geldiğince adil şeffaf ve daha çok özveri ile  çalışarak Mesleğimize yakışır bir şekilde aldığımız bu hizmet bayrağını  ve sorumluluğu  layık olduğu yere ulaştırmak için elimizden gelen gayreti sarf edeceğimizin sözünü veriyoruz.
 
     Odamız  Mart 1990 yılından itibaren büyük emekler ve gayretlerle bu günlere gelmiştir. Kuruluşu  ayrı bir zahmet, odayı belirli bir  çerçeveye oturtmak  ayrı bir gayret ve çabanın ürünü olmuştur. Oda sicil numarası  650’e yaklaşmış büyük bir ailenin çatısı olmuştur.  Bu bağlamda Kuruluşundan bu güne kadar emeği geçen tüm Oda Başkanlarımıza, Tüm kurul Üyelerimize ;
 
     30.yılını doldurmuş bir Meslek Yasamızın  bugünlere gelmesinde emeği geçen tüm Meslektaşlarıma  şahsım adına teşekkür ederim.
 
    Yönetim Kurulu ve diğer Kurul  üyelerimize  yeni görevlerinin hayırlı olmasını ve Huzur, Sağlık ve Başarılı  bir dönem geçirmelerini temenni ediyorum.
 
    Tüm meslektaşlarımın duası ve takdiriyle ayrılmak ve bu gök kubbede hoş bir seda bırakmak dileğiyle... BİSMİLLAH
 
Nuh BOYRAZ
Başkan